دستگاه تصفیه آب CCK

شرکت سی سی کا در سال 1973 در تایوان افتتاح شد. این شرکت اهم فعالیت‌های خود را در راستای طراحی و تولید تجهیزات تصفیه آب حرفه‌ای با انواع پیشرفته‌ترین اتصالات، فیلتر‌ها، محفظه‌ها، پمپ‌ها و... در این صنعت متمرکز کرد. شرکت سی سی کا در طول چهار دوره‌ی علمی و عملی تحقیق و توسعه، امروزه توانسته به یکی از شرکت‌های معتبر در حوزه‌ی تولید و فروش دستگاه تصفیه آب C.C.K با بهترین نوع خدمات پس از فروش در سطح جهان خود را معرفی نماید.

تیم مدیریتی شرکت سی سی کا عمده تمرکز خود را در تأمین رضایت مشتریان این شرکت قرار داده‌اند و توانسته‌اند همواره با رویکرد مشتری‌مداری و با محوریت خواست مشتریان به اهداف بلند سازمانی خود نائل شوند.

 

دستگاه تصفیه آب خانگی CCK

 

دستگاه تصفیه آب سی سی کا برای تصفیه آب از فرآیند اسمز معکوس یا RO استفاده می‌کند. با توجه به نوع زندگی و خواست مردم تایوان در ابتدا تولید محصولات این کارخانه به سبک مدل‌های دستگاه تصفیه آب تولیدی در اروپا و آمریکا و با طرح و نمایی شبیه به این محصولات تولید شد و با استفاده از تکنولوژی‌های متفاوت در تولید آب تصفیه شده‌ی مؤثر، بهترین انتخاب‌ها را به مشتریان خود داده است.

این شرکت تایوانی برای تولید دستگاه تصفیه آب سیستم تولیدی خود را بر سه محور تولیدی متمرکز کرده است. یکی ساخت قطعات، بدنه و محفظه‌ی صد در صد بهداشتی، دیگری خط تولید فیلترهای مختلف تصفیه آب و نهایتاً خط مونتاژ دستگاه تصفیه آب که تولیدات دو بخش دیگر را در قالب دستگاه تصفیه آب سی سی کا روانه‌ی بازار می‌کنند. 
تصفیه آب خانگی CCK یکی از مرغوب‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب در دنیاست که با دریافت انواع استانداردهای ملی و بین‌المللی مانند گواهینامه‌ی بنیاد ملی بهداشت جهانی NSF، گواهینامه‌ی انجمن کیفی آب دنیا WQA، گواهینامه‌ی سازمان غذا و دارو آمریکاFDZ ، CE اروپا، ایزو 9001 مدیریت کیفیت، گواهینامه‌ی UL آمریکا در حوزه‌ی ایمنی و بهداشت، گواهینامه‌ی کیفی محصولات از شرکت SGS و... توان و کیفیت بالای تولیدات خود را به رخ رقبا و مشتریان خود کشیده است.

عمده دستگاه‌های تصفیه آب سی سی کا فرآیند تصفیه آب را در 5 یا 6 مرحله انجام می‌دهند و همان‌گونه که گفته شد محوریت فیلترهای این دستگاه بر فیلتر اسمز معکوس که در حال حاضر بهترین فیلتر تصفیه آب می‌باشد، متمرکز شده است. البته دستگاه تصفیه آب خانگی CCK انواع مختلفی دارد و در حجم‌ها و روش‌های مختلف تصفیه آب تولید می‌شود.

استفاده از فیلتر RO یا اسمز معکوس در دستگاه تصفیه آب خانگی سی سی کا باعث شده است که این دستگاه قادر باشد تا تمامی آلاینده‌های موجود در آب را که تا بزرگی 0.0001 میکرون هستند را به راحتی از آب تصفیه کند و این موضوع یعنی آب تصفیه شده تا 98.8 درصد تمیز شده است. قابلیت فیلتر ممبران و همچنین فیلتر یونیزه و مواد معدنی در این دستگاه باعث شده است که علاوه بر تصفیه آب بصورت صد در صدی این دستگاه قابلیت اسیدی آب را هم از بین ببرد و آب با حالت قلیایی و سرشار از مواد معدنی مناسب برای بدن تولید و تصفیه شود. از این رو نوشیدن این آب چیزی شبیه یک داروی مؤثر برای رفع بسیاری از بیماری‌های میکروبی و ویروسی می‌باشد.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید
7 ماه قبل
راد گستر نوین
[تهران]
  • نوع فعالیت: وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، خدمات
  • خدمات/محصولات : دستگاه تصفیه آب خانگی، دستگاه تصفیه آب ، فیلتر تصفیه آب، تعویض فیلتر تصفیه آب، خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب ، فروش اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی ، تصفیه آب خانگی، بهترین دستگاه تصفیه آب
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-77723166
بروز رسانی 2 ساعت پیش